BAŞKANIMIZIN MESAJI

Saygıdeğer hemşehrilerim;


2019 yerel seçimlerinde sizlerin teveccüh ve güçlü destekleriyle İlçemize hizmet görevini devralarak, ‘haydi Bismillah’ dedik.
Besmeleyle başladık…
Kentsel dönüşümden, ilçe turizm vizyonuna kadar önemli değerlendirmelerde bulunduk.
İnsan odaklı, ortak akıl yöntemiyle ilçemizi çok daha aydınlık bir geleceğe taşımak önceliğimizdir.
Şeffaflık ve katılımcılık ilkemiz gereği; imardan ulaşıma, çevreden kültüre, Turizmden Spora, sosyal belediyecilikten sağlığa kadar geniş bir yelpazede yaptığımız ve yapacağımız yatırım ve hizmetlerle huzurunuzdayız.
Kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanarak, belediyemizin bugününe ve yarınlarına değer katma yolunda güçlü adımlar atıyoruz.
Bize teslim ettiğiniz bu emanetin sorumluluk bilinciyle, ‘Belediye işi gönül işi’ anlayışıyla, İnançla, azimle ve İlçemize duyduğumuz sevdayla; AK Belediyecilik sinerjisini mahalle mahalle ilçemize taşıyoruz.
Alt yapıdan üst yapıya, hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projelerimizin yanı sıra, ilçemizin doğal güzelliklerini ve kültürel yapısını koruyarak, gelişmesi ve çekim merkezi olması için yoğun çalışma içerisindeyiz.
Gerçekçi, ihtiyaca uygun ve Palandöken’e değer katacak yatırımlarla, ilçemizi siz kıymetli sakinlerimizle gönül birlikteliği içerisinde büyütüyoruz.
“İSTİŞAREYE DAYALI YÖNETİM” anlayışımız doğrultusunda, yerel ve merkezi kurum ve kuruluşlarımızla, STK'larımızla, kısaca tüm kesimlerin katılımıyla danışma ve dayanışma içinde oluyor, sorunlarından arınmış bir Palandöken muradımız için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz.
Rutini aşan, ilçemiz geleceğine yönelik projeler tasarlayarak, değerleri ve güzellikleriyle büyüyen, insanımızın yaşamaktan mutlu olduğu, keyif aldığı örnek bir İlçe için emin adımlarla ilerliyoruz.
‘Gönüller Yapmaya Geldik’ diyen Yunusça bir üslupla…
Mevla Görelim Neyler, Neylerse Güzel Eyler inancıyla; Size layık olmak düşüncesi, Hakkın rızasını almak endişesiyle...
Meselemiz, haşmet ve yüksekliği ifade eden Palandöken’de Alvarlı Efe Hazretlerinin torunlarına, Nene Hatun evlatlarına hizmet vermek…
Meselemiz, gönüller yapmak, Palandökenlinin gönlünü ali tutmak…
Ve Meselemiz ‘Halka Hizmetin Hakka Hizmet’ olduğu hakikatini eserlerle sergilemek…

Gönül Belediyeciliğiyle…
Gönül seferberliğiyle…
Selam ve saygılarımla.

Muhammet SUNAR

Palandöken Belediye Başkanı

Palandöken Her Yerde

İlçemizdeki etkinlik ve haberlerden öncelikli haberdar olmak için kaydolabilirsiniz.

PALANDÖKEN BELEDİYESİ

Adnan Menderes Mh. Yavuz Sultan Selim Blv.
No:4 25070 Palandöken / ERZURUM

(0442) 317 05 94

palandoken@palandoken.bel.tr